Free Oliz

1.0.1

Download APK
0/5 No votes
Version
1.0.1
Updated
April 12, 2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
40M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Free Oliz

Evini senin yerine düşünen, avantajlarla dolu Oliz senin için geldi! Tek yapman gereken Oliz dünyasına giriş yapmak ve rahatına bakmak.

Oliz, evinin tüm alışveriş ve bakım ihtiyaçlarını tek bir yerden halletmeni sağlayan dijital bir asistandır. Arçelik amp; Beko mağaza alışverişlerinde sana fırsatlar sunar, sevdiğin markaları ve seni özel avantajlarla buluşturur.

Arçelik amp; Beko’dan Avantajlı Alışveriş!

Arçelik amp; Beko mağazalarından yapacağın alışverişlerde beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektronik ürünler ve daha birçok kategoride avantajlar seni bekliyor. Alışveriş esnasında Oliz uygulamasından erişebileceğin QR koduyla kampanyalardan yararlanabilir, Oliz sayesinde avantajın, Arçelik amp; Beko güvencesiyle ürünlerinin keyfini çıkarabilirsin.

Oliz mod 2021

Oliz, evindeki tüm ihtiyaçlarını karşılaman için en seçkin markalardan ürün ve hizmetleri sana avantajlı bir şekilde sunar. Mobilya, dekorasyon, hobi, kırtasiye, kahve ve daha bir çok kategoriden avantajlar için Oliz’li Markalar ile rahatın evinde!

Oliz’li Ol, Haberdar Ol

Oliz’ de, dilediğin zaman Arçelik amp; Beko’dan öne çıkan, en güncel kampanyaları inceleyip takip edebilir, mağazalarda avantajlarını kullanabilirsin. Ayrıca birbirinden seçkin ev konseptindeki markaların çeşitli kampanyalarına tek bir yerden ulaşırsın.

Arçelik/Beko güvencesiyle Oliz’len, avantajların keyfini çıkar.

Images

Download links

How to install Free Oliz APK?

1. Tap the downloaded Free Oliz APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *